Malowanie proszkowe Nowy Sącz

Wszelkiego rodzaju powierzchnie pokrywa się farbą nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale również bezpieczeństwo. Jedną z możliwości jest malowanie proszkowe dostępne w ofercie naszej firmy z oddziałem w Nowym Sączu. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Technologia malowania proszkowego

Zależy Ci na solidnym pokryciu farbą metalowych mebli, ogrodzenia domu albo maszyn? Malowanie proszkowe to proces polegający na nanoszeniu na powierzchnię materiału naelektryzowanych cząsteczek farby proszkowej. Jest to jedna z lepszych metod malowania elementów metalowych.

Natrysk wykonuje się przy użyciu aplikatorów lub pistoletów, które równomiernie rozprowadzają preparat po odpowiednio przygotowanej powierzchni. Następnie malowane elementy są nagrzewane do wysokich temperatur, dzięki czemu proszek staje się trwałą powłoką. Nasza firma z oddziałem w Nowym Sączu oferuje malowanie proszkowe z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, który zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług.

Malowanie proszkowe — oferta dla Klientów z Nowego Sącza i okolic

Materiałem najczęściej poddawanym malowaniu proszkowemu jest metal. W ten sposób zabezpiecza się go przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją. Takie rozwiązanie sprawdzi się jednak również w przypadku drewna, aluminium, tworzyw sztucznych, ceramiki czy nawet szkła. Proszek polimerowy ze względu na swoje właściwości chętnie wykorzystywany jest przez producentów w branży motoryzacyjnej. Stanowi on świetne zabezpieczenie zderzaków, felg, części zawieszenia i wielu innych elementów.

Malowanie proszkowe to również sposób na estetyczne, a zarazem trwałe wykończenie metalowych ogrodzeń, bram wjazdowych, poręczy schodów, grzejników, mebli domowych i ogrodowych, a także metalowych stelaży o różnym zastosowaniu.

Zalety malowania proszkowego

Powłoka lakiernicza, która powstaje w wyniku malowania proszkowego, wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i inne czynniki zewnętrzne. Dlatego świetnie radzi sobie ona na zewnątrz, gdzie jest narażona na wilgoć czy promieniowanie UV. Skontaktuj się z naszym zakładem w Nowym Sączu, by omówić szczegóły zamówienia — np. kolor, ilość przedmiotów do pomalowania itp. Zapraszamy!

Zapewniamy szybkie terminy realizacji i wysoką jakość naszych produktów.