O firmie

Firma Optiglas istnieje od 2000r.  Początkowo naszą główną działalnością były usługi szklarskie, usługi napylania próżniowego,  a szczególnie produkcja luster dla budownictwa i transportu. Wychodząc na przeciw naszym klientom, oraz tendencjom panujacym na rynku nieustannie poszerzaliśmy naszą ofertę produkcyjną, wprowadzając kolejno stolarkę aluminiową, oraz galanterie metalową do naszej oferty.

W 2014 r firma Optiglas przekształciła się w Spółkę Jawną i w 2015r. zmieniła siedzibę przenosząc się do nowego obiektu w Tęgoborzy, koło Nowego Sącza(centrum obróbki szkła i luster), oraz otwarła drugi oddział w Nowym Sączu na ul.Jana Pawła (stolarka aluminiowa i produkcja elementów konstkcji metalowej)

Obecnie posiadamy bogaty park maszynowy i nieustannie wdrażamy nowe technologie do naszej produkcji. Posiadamy własne maszyny CNC do szkła i metalu. Realizujemy każde nawet najbardziej nietypowe zamówienie. Jesteśmy specjalistami w zakresie produkcji szyb i luster hartowanych dla kolejnictwa i transportu. Posiadamy normy i certyfikaty dopuszczające nasze wyroby do stosowania w transporcie kolejowym.  Naszymi klientami są największe firmy w kraju. 

Zapewniamy szybkie terminy realizacji i wysoką jakość naszych produktów.